Novinky GRIDEO

Inteligentní předávací místo

Bytové nebo řadové domy zapojené do #smartgrid sítě GRIDEO schopné samostatně inteligentně reagovat na změny preferencí zákazníků nebo neočekávané stavy? U nás v GRIDEO to již není vize, ale realita.

Společně s UCEEB ČVUT jsme sestavili a otestovali prototyp inteligentního předávacího místa, aby si zákazníci mohli dopředu prohlédnout, co získávají.

Minimalizujeme investice do celkové infrastruktury a zároveň nabízíme zákazníkům výrazně vyšší komfort.

Jak se průběžně mění pocity zákazníků a jejich preference nastavení pocitové teploty v místnosti, tak se automaticky přizpůsobuje i naše infrastruktura. Po nějakou dobu se učí a pak je již automaticky sama schopna předvídat přání zákazníků a nastavit vše ještě před tím, než přijdou domů. Nemusí nic měnit v aplikaci, ani nikde jinde. Zároveň se systém sám stará o vyhodnocení zdravotní přiměřenosti prostředí a aktivně informuje, když je třeba např. vyvětrat.

Celou infrastrukturu jsme výrazně optimalizovali a vybavili ji moderními technologiemi. Podařilo se nám vše sestavit s menšími investičními náklady, než je běžné, a hlavně se zvýšením komfortu zákazníků.

Nevěříte? Rádi zhodnotíme možnost zavedení inteligentní infrastruktury i u vás. Ozvěte se nám!

#iot #microgrid #digitalizace
Made on
Tilda