K optimální funkčnosti stránek využíváme cookies. Více informací naleznete v dokumentu Ochrana osobních údajů.
Rozumím, již nezobrazovat
Close

GRIDEO home
pro bytové domy

Ekologický chlad a teplo s vysokým komfortem
využitím sluneční energie
Konzultace zdarma
Úvodní představení výhod a přínosů na míru vašeho bytového domu
Odesláním formuláře potvrzujete Váš souhlas s podmínkami Ochrany osobních údajů.
Rychle
Výhodně
Komfortně
Ekologicky
2 týdny
Rychlá instalace s minimálními stavebními úpravami domu
800Kč/měs
Chlad již od 800 Kč/měs
(* pro byt 60 m2)
0
Bez nastavování,
systém se učí sám a přizpůsobí se vašim zvykům
0 g CO2
Výroba chladu a tepla z energie slunečního záření
Proč si vybrat GRIDEO home
Naším cílem je kompletní dlouhodobá služba zákazníkovi s maximálním komfortem
Pořízení
Navrhneme optimální kombinaci fotovoltaických panelů a centrální chladicí jednotky s tepelným čerpadlem. Během přibližně 2 týdnů zrealizujeme centrální instalaci na střeše i adaptace všech bytových jednotek. V bytových jednotkách jsou minimální stavební úpravy, výrazně menší než pro splitové chladicí jednotky. V mnoha případech kdy nejsou splitové jednotky povoleny je GRIDEO home jedinou možností dodávky chladu.

Celou instalaci financuje GRIDEO, bytový dům přispívá pouze na část adaptace uvnitř domu.
Komfort
Infrastrukturu provozujeme a poskytujeme obyvatelům veškerý komfort celkové správy. Nikdo se nemusí o nic starat. Ani obyvatelé bytů, ani zástupci SVJ nebo družstva.

Chlazení a vytápění v bytech se automaticky přizpůsobuje zvyklostem jejich obyvatel. Nemusíte složitě nastavovat termostat. Pouze kdykoliv chcete teplotu přizpůsobit, zadáte požadavek na její snížení či zvýšení. Systém se postupně učí a v budoucnu bude již teplotu nastavovat podle vašich očekávání.

Spotřeba energií je systémem průběžně sledována a vyhodnocována. Pravidelně obdržíte podrobné vyúčtování s doporučením dalších úspor. Máte tak možnost již v průběhu roku řídit svůj konečný účet.
Výhodnost
Energie ze slunečního záření je cenově optimální zdroj pro výrobu chladu i tepla. Ročně zaplatíte méně, než u vlastní splitové jednotky. Navíc veškerou instalaci nemusíte platit na začátku, ale postupně ji splácíte během její životnosti. Výsledné náklady na chlazení si tak může již dovolit každý.
Nejčastěji kladené otázky
Pokud máte další otázky, kontaktujte nás prosím přes formulář nebo nám zavolejte
Splitové jednotky nejsou povolovány, vyřeší tento problém GRIDEO home?
Ano. GRIDEO home je umístěno na střeše spolu s fotovoltaickými panely. Veškerá technologie je uzavřena v architektonicky vyváženém prostoru, který příjemně doplňuje vzhled budovy. Na budově tak nenajdete žádné rušivé prvky z realizace energetického řešení.
Investice do řešení chlazení je drahá, mnoho lidí v domě si ji nemůže dovolit.
GRIDEO home pro bytový dům je finančně výhodné řešení. Veškeré zakoupení centrální chladicí infrastruktury na střeše a standardní úpravy v domě jsou placeny GRIDEO. SVJ se podílí na úhradě nákladů nad úroveň standardních způsobených specifiky daného domu. Pokud si to zákazník bude přát, na počátku není třeba žádná úvodní platba. Náklady za zařízení v jednotlivých bytech pak budou spláceny průběžně v čase.

Chlazení si tak může i v malých bytech dovolit již opravdu každý!
Nastavení topení a chlazení je nepřehledné, nechtěl bych skokové změny v místnostech.
Tepelný komfort v bytech je průběžně sledován unikátním senzorovým modulem GRIDEO. Na základě jeho měření se systém postupně učí preference obyvatel bytu a následně již upravuje teploty s předstihem, abyste vždy měli tu správnou pohodu.

Senzory nepomáhají pouze s nastavením teploty, ale i se sledováním zdravotní nezávadnosti prostředí (CO2) nebo se zabezpečením prostoru v době, kdy nejste doma.
Made on
Tilda